Saturday, October 8, 2016

82. Parkrun Warszawa-Ursynów

Dzisiejszy parkrun to był debiut Antka na trasie 5 km. Debiut na jakiejkolwiek trasie to już nie był, bo na początku września zaliczył udział w Onkobiegu przy Centrum Onkologii na Ursynowie. Dzisiaj pokonał całą trasę z kilkoma raptem przerwami na marsz i jedną glebą :)


Krótko mówiąc rośnie nowe pokolenie :)

Z Antkiem biegła Eliza. Ja biegłem swoje. Po moim trzech kółkach i po krótkim odpoczynku dołączyłem do nich i ich ostatnie kółko pokonaliśmy już razem.


Przed samą metą Antek zaliczył porządny finisz i wyprzedził nawet Mamę :) Osiągnął czas 39:14, co dało mu 60-te miejsce na wszystkich 65 startujących.


Ja wykręciłem 21:20. Wydawało mi się, że lecę bardzo dobrze. Ale to było tylko wrażenie. Już wychodzi zmęczenie i chyba podświadomie trochę odpuściłem. Na metę wpadłem jako 13-ty. Na samym finiszu, na ostatnich metrach wyprzedziłem jedną osobę. Nie wiedziałem, że można z siebie tyle wykrzesać już na sam koniec. Garmin pokazał mi na ostatnich metrach tempo w okolicach 3:30-3:40 min/km! Nie wiedziałem, że tyle mogę wyciągnąć :)Wyniki:
czas: 0:21:20,
tempo: 4:16 min/km,
miejsce open 13/65,
miejsce wg. kategorii wiekowej: 2/12,
miejsce wg płci: 13/48.

Endomondo: kliknij tutaj...
Wyniki Parkrun: kliknij tutaj...

No comments:

Post a Comment